Skip Ribbon Commands
Skip to main content

DSC08015.jpg

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان در ابتدای این مراسم  که به همت شورای فرهنگی وروابط عمومی های صنعت آب وبرق استان زنجان برگزار گردید ،مهندس اله مرادی مدیرعامل برق منطقه ای زنجان ورئیس شورای هماهنگی صنعت آب وبرق استان ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام فاطمیه وشهادت حضرت زهرا(ع9)وگرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی مقایسه ای،  عملکرد این شرکت را در قبل وبعد از انقلاب اسلامی تشریح کرد.

وی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت :بطور مثال طول خطوط انتقال شرکت در ابتدای انقلاب 501 کیلومتر مدار بود که در حال حاضر این رقم به 4603کیلومتر مدار بالغ گردیده و 1018درصد رشد را نشان میدهد.

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب وبرق استان زنجان با اشاره به پیشرفت چشمگیر واقدامات صورت گرفته در حوزه آب وبرق نسبت به قبل از انقلاب آن را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد ونمونه بارز آن را در بخش برق عنوان کرد وافزود: در سال ۵۷ ، هیچ  نیروگاهی در استانهای زنجان وقزوین وجود نداشت و پیک بار مصرفی دو استان 60 مگاوات بود ( به ترتیب زنجان  ۲۰ مگاوات و استان قزوین  ۴۰ مگاوات ) که این میزان در پیک‌بار امسال با افزایش  ۷۲۰ مگاوات در زنجان و ۸۵۷ مگاوات در قزوین به رشد 26 برابری  رسیده است . 

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین دیرباز استاد حوزه و دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن تبریک چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به مناقب اخلاقی وسیاسی اجتماعی حضرت فاطمه زهرا (س) ایشان را مدافع بزرگ حریم ولایت برشمرد وافزود:حرکتی  که آن حضرت در حمایت از ولایت از خود نشان داد نقطه عطفی در تاریخ اسلام بود که بعد از گذشت بیش از 1400 سال هر روز ابعاد آن روشن تر شده وقابل تامل است.

ایشان در ادامه افزودند ، اگر بدنبال عزت وسربلندی در دنیا وآخرت هستیم  آن را باید در تداوم راه شهدا و پیروی از ائمه معصومین (ع) دنبال نمائیم. 

اله مرادی97.jpg

دیرباز.jpg

 دیدگاه