Skip Ribbon Commands
Skip to main content

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان مهندس اله مرادی مدیرعامل این شرکت در دیدار بامدیرکل صدا وسیمای مرکز استان زنجان که در آستانه چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفت، با قدردانی از حمایتها و همکاری های خوب صداوسیمای استان گفت : مدیریت مصرف حاملهای انرژی به خصوص برق یکی از مهمترین دغدغه های کنونی بوده و لزوم فرهنگ سازی و برنامه ریزی دقیقدر برای تحقق این امر ضروری است .
وی با اشاره به اهمیت این صنعت در کشور و حتی جهان گفت : امروزه تمامی صنایع ، فعالیت ها ، و .... و در مجموع زندگی بشر به صنعت برق وابسته بوده و این حوزه را تبدیل به یکی از کلیدی ترین حوزه های انرژی نموده است .
رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب وبرق استان زنجان با اشاره به جایگاه و اثرگذاری صداوسیما در جامعه ، مشارکت بیش از پیش رسانه ملی و استانی را خواستار شده و عنوان کرد : عملکرد صداوسیما تا کنون در امر فرهنگ سازی برای اصلاح الگوی مصرف قابل تقدیراست ولی شرایط امروز تلاش بیشتر و مشارکت سایر دستگاههای فرهنگی را طلب می کند .

در ادامه  لطیفی مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به نقش انکارناپذیر رسانه ملی و استانی در فرهنگ سازی جهت اصلاح الگوی مصرف در جامعه اشاره کرده و گفت : صداوسیما به عنوان فراگیرترین رسانه به خصوص در سطح استان، می تواند تأثیر فراوانی در اصلاح الگوی مصرف منابع انرژی بویژه برق داشته باشد و تاکنون نیز اقدامات موثری در این خصوص در حوزه های مختلف برنامه سازی صورت گرفته است لیکن کارهای بیشتر و گسترده تری را می توان انجام داد که مستلزم مشارکت متولیان امر با رسانه است .

لازم بذکر است قبل از این دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان در برنامه رادیویی دستاورد عملکرد صنعت برق استان را در طول چهل سال انقلاب  ومقایسه آن با اقدامات صورت گرفته با قبل از انقلاب تشریح کرد.

صدا و سیما972.jpg

 دیدگاه