Skip Ribbon Commands
Skip to main content

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای زنجان ، در این همایش که با همکاری شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق زنجان وقزویندر هتل بزرگ زنجان با حضور مدیران صنایع حوزه های زنجان و قزوین برگزار شد مهندس اله مرادی ، ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر عظیم الشان اسلام یکی از ویژگی های بارز ایشان را اخلاق مداری عنوان و اظهار امیدواری کرد که ما نیز در رعایت این موضوع پیرو راستین آن حضرت باشیم .

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان ، با ارائه گزارش ، ضریب بار شرکت برق منطقه ای زنجان را 70.7 درصد عنوان کرد و افزود :این ضریب نسبت به ضریب کشوری بالاتر است که جای قدردانی از مشترکین را می طلبد .

مهندس اله مرادی با قدردانی از همکاری مشترکین برای گذر از پیک بار تابستان گفت : اگر همکاری صنایع نبود ما بیش از این در سال جاری خاموشی داشتیم

وی در ادامه به پیشنهادهای شرکت برای گذر از پیک تابستان سال 98 اشاره کرد و اظهار داشت : استفاده از تخفیفات ، جایگزینی چراغ های LED با چراغ های قدیمی ، پرداخت به موقع صورتحساب ها ، انتقال ساعات اوج مصارف به ساعات کم باری صنعت برق ، تشکیل کمیته انرژی توسط صنایع از جمله راهکاری پیشنهادی برای مدیریت مصرف می باشد.

وی همچنین بر پرداخت به موقع صورتحسابها تاکید کرد و افزود: صنایع خود می دانند که صنعت برق چقدر نیازمند پرداخت به موقع صورتحسابها می باشد و شرکت آمادگی خود را جهت همکاری  و ارائه مشاوره برای ممیزی انرژی صنایع و همچنین تشکیل کمیته هایی مانند کمیته انرژی را دارد.

در ادامه مهندس زربخش از شرکت ساتبا ، از شرکت برق منطقه ای زنجان جهت برگزاری دوره های آموزشی مدیریت مصرف انرژی قدردانی کرد و اقتصاد ، محیط زیست و انرژی را به عنوان ارکان اصلی بهینه سازی انرژی در سراسر دنیا یاد آور شد و به مقایسه مصرف و تولید انرژی در کشور های مختلف پرداخت.

بنا بر همین گزارش مهندس ظریفی مدیر قرار دادهای بازار برق مدیریت شبکه برق ایران ، به مبحث خرده فروشی در صنعت برق و ابلاغ شرکت توانیر در این خصوص اشاره کرد و اظهار داشت : قدرت چانه زنی بالا ،امکان خریدهای عمده از نیروگاه با بورس ، امکان اخذ تخفیف ، مجرب بودن و انعطاف پذیری در تحویل برق خریداری شده ، امکان تنوع بخشی به روش های پرداخت از جمله مزایای خرده فروشی می باشد .

وی در ادامه از تعیین قیمت خرید برق توسط وزارت نیرو در سه ماه تابستان جهت تزریق شبکه برق خبر داد.

در پایان با اهدا لوح و تندیس از مشترکین خوش حساب شرکت؛ سیمان خمسه ، هفت الماس ، نورد آریان فولاد، ریخته گری ایران خودرو، البرز غرب ، پارس حیات و شرکت صبانور که این شرکت را در اجرای طرح پاسخگویی بار و تحقق اهداف یاری کردند تشکر و قدرانی شد. 

مشترکین آبان97.jpg


 دیدگاه